+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Plánujete firemní teambuildingovou akci? Uspořádáme ji pro Vás i v zimě.

29. 11. 2018

Také jste již odhalili kouzlo teambuildingu? Pak jistě víte, že pomocí teambuildingu je možné zaměstnance ve Vaší firmě spojit v jeden skvělý fungující tým. Díky němu dokážete odhalit dosud nevídaný potenciál u mnohých řadových zaměstnanců, prohloubíte přátelství mezi nimi a rovněž se Vám odkryjí možné problematické vztahy – třecí plochy se znásobí. To je však dobře, protože díky tomu budete vědět, jak Váš tým přeskupit i na reálném pracovišti, aby fungoval ještě lépe. Zařaďte jako další zkušení manažeři a majitelé firem teambuilding do pravidelných aktivit ve firmě, mnohonásobně se Vám to vyplatí.

Pomůžeme Vám s pořádáním těchto firemních akcí na klíč. Naše zábavní agentura pro Vaše účely vytvoří teambuilding od A do Z: vybereme po konzultaci s vámi vhodné atrakce, zařídíme prostory a samozřejmě i vyškolenou obsluhu těchto atrakcí, která provede jejich instalaci a zajistí odvoz.

Proč vsadit na teambuilding?

  • díky teambuildingu se Vaši kolegové navzájem lépe poznají, vznikne mezi nimi přátelství
  • při trpělivém budování přátelské atmosféry ve firmě funguje pracovní tým mnohem efektivněji, každý zaměstnanec ví, že se může spolehnout na druhého
  • odpočinek a odreagování zaměstnanců před náročným pracovním obdobím, cyklem či zakázkou
  • po odpočinku odvádí zaměstnanci svou práci efektivněji

Lidský stolní fotbalTipy na atrakce pro firemní teambuilding v zimě

Atrakce pro týmovou spolupráci

Velmi populární jsou v korporátním prostředí atrakce, ve kterých mohou soutěžit týmy složené z jednotlivých oddělení firmy. Takové atrakce napodobují profesionální sporty, jsou však konstruované pro zábavu. Jejich účelem není objevit sportovní talent jednotlivců, jsou do jisté míry postaveny na náhodě a talent nehraje roli. I v naší nabídce naleznete několik takových.

Typickým příkladem je atrakce Lidský stolní fotbal, který lze velmi dobře provozovat i v interiéru – ve větší tělocvičně, hale nebo sále. Lidský stolní fotbal se hraje na speciálním malém hřišti, hráči se musí držet podobně jako ve stolním fotbálku svých tyčí a pohyb je tedy možný pouze do stran, celá řada se navíc musí pohybovat současně – to vám dává další možnosti rozdělení řad dle specializace pracovníků uvnitř pracovní skupiny.

Indoor Curling – zábavná zimní atrakcePodobného principu využívá i atrakce Indoor Curling. Jak už název napovídá, jedná se o týmovou hru inspirovanou severským curlingem, tentokrát však v teple uvnitř tělocvičny, hotelu, či v jiném Vámi zvoleném prostoru. Místo ledu si zahrajete na osvětlených kobercích s klouzajícími kameny.

Zábavné teambuildingové aktivity plné rivality pro jednotlivce

Do firmy samozřejmě patří i zdravá rivalita. I v těchto situacích totiž poznáváme své kolegy v práci, objevujeme jejich reakce ve stresu, v nadšení, v přívalu emocí – vše nám následně otevírá dveře k vzájemnému porozumění a důvěře. Přesně na tyto aspekty cílí atrakce pro jednotlivce, kterých máme v nabídce obrovské množství. A většina z nich se hodí také do interiéru.

Simulátor jízdy na lahviVelmi oblíbené jsou simulátory jízdy na býkovi (alternativně na fotbalovém míči nebo skleněné lahvi) na čas. Tyto simulátory bude znát spousta Vašich zaměstnanců díky jejich častému výskytu v různých převážně amerických seriálech.

Vyřazovací souboj jednotlivců pak nabízí atrakce nafukovací sumo. Z „hubeňourů“ se rázem stávají obtloustlí zápasníci sumo a soutěží ve vytlačování z ringu. Podobný princip nabízí atrakce „Shoď ho!“, kde se postavíte na vyvýšený kužel a s pomocí kladiv se snažíte shodit svého soupeře.

Muži s oblibou poměřují svou sílu na kladivovém siloměru, případně v armwrestlingu (zapůjčíme profesionální stůl na páku).

Zážitkové atrakce spojené se zimou

Byla by velká škoda se v zimě jen zavřít vevnitř, když právě zima skýtá skvělou možnost vyřádit se na sněhu. Co všechno Vám můžeme zajistit?

Hummer

Jízda terénním autem v hlubokém sněhu, to je zážitek na celý život. Z naší nabídky můžeme doporučit jízdu v Hummeru H2 Luxuryobojživelnou šestikolku, či japonskou legendu Suzuki Samurai. Vaši zaměstnanci se mohou prostřídat i jako spolucestující, tak řidiči. Ověřte jezdecké schopnosti svých zaměstnanců v nehostinném prostředí zledovatělých cest.

Pokud je někdo na sněhu jako doma, tak je to sněžný skútr. Toto unikátní vozidlo nabízí vysoký výkon a přesné řízení, kdo by si jízdu na něm nechtěl vyzkoušet, komu z Vašich zaměstnanců se poštěstí se v tomto vozítku někdy projet? Pokud chcete, aby si Vaši kolegové z práce pořádně zablbli, můžeme kromě řízení sněžného skútru nabídnout i možnost svezení se za ním na nafukovací duši :-).

Dalšího motorového zástupce, který si se sněhem rozumí, představuje v naší nabídce pásová čtyřkolka. Ta je ideální ke skupinovým projížďkám po zasněženém terénu a zimních cestách.

Zimní lety letadlem

Vyhlídkové lety jsou typické spíše pro letní měsíce, o to pikantnější je vyrazit si do vzduchu v zimě. Poslední roky to sice bohužel málokdy platí, ale „ladovská zima“ pozorovaná z oblohy patří mezi ty nejkrásnější letecké zážitky. V nabídce máme dvoumístné i čtyřmístné letadlo či vrtulníky, rádi se s vámi operativně domluvíme na požadovaném termínu.

Prozkoumejte naši nabídku pronájmu atrakcí vyžadující týmovou spolupráci, nebo naopak vzbuzující zdravou rivalitu, v obou případech ale hlavně zajistí spoustu zábavy a utužení přátelských vztahů mezi kolegy.

Zajistíme kompletní servis pro pořádání firemních teambuildingových akcí

Kontaktujte nás a rezervujte si atrakce pro teambuilding vaší firmy. Můžete se spolehnout na maximální servis a uzpůsobení spolupráce vašim požadavkům. V případě zájmu dopravíme veškeré atrakce na vámi určené místo, vše připravíme k použití a na místě poskytneme obsluhu a servis po celou dobu provozování atrakce.