+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Představujeme Vám nové atrakce vhodné i na podzim: ohňostroje, horolezecká stěna, laserová střelnice, simulátor F1 a další atrakce

11. 10. 2019

Tak jako to máme ve zvyku, do naší nabídky jsme přidali další nové úžasné atrakce, které si nově můžete objednat k pronájmu. A co je na tom nejlepší, většina těchto atrakcí je vhodná na současné podzimní období. Doufáme, že budete s těmito atrakcemi spokojeni a zajistí pro návštěvníky Vašich akcí spoustu zábavy.

Ohňostroje

Zábavní pyrotechnika a zejména ohňostroje nabízejí báječný způsob, jak zpestřit párty oslavy či jiné významné události. Ohňostroj bývá typicky vyvrcholením večera nebo dané události. Dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru, která nesmí chybět ani na Vaší akci!

Detail atrakce.

ohňostroj zábavné atrakce
kulečník zábavná atrakce jako doprovodný program

Kulečník, šipky, odrážená

Na párty, oslavu, firemní teambuilding a jakoukoliv akci konanou v interiéru na podzim nebo v zimě je právě tato atrakce – pronájem kulečníku, šipek, odrážené – žhavým kandidátem.

Detail atrakce.

Pistole Flobert

Naučte se střílet a zahrajte si na kovboje! Pistole Flobert alias “flobertky” jsou historické i moderní typy palných zbraní. Jsou specifické tím, že potřebují typ náboje s okrajovým zápalem, tzn. mají zápalnou nálož na dně nábojnice v jejím dutém okraji, a tím pádem úderník mimo osu.

Detail atrakce.

pistole flobert pronájem, kovboj
skákací boty poweriser, sedmimílové boty, žena ve skákacích botách

Skákací boty

Něco takového jen tak nezažijete! Skákací boty, nebo také boty sedmimílové či powerisery, jsou vzrušující adrenalinovou atrakcí pro dospělé, díky které můžete skákat až do výšky 2 metry a dosáhnout rychlosti běhu přes 30 km/h. Jedná se o speciální pružinové postroje, které se připevňují pomocí vázání podobné tomu snowboardovému k normálním sportovním botám. Boty umožňují zkušenému uživateli skákat do výšky, rychle běhat nebo zkoušet nejrůznější akrobatické kousky. Skákání je umožněno díky této speciální konstrukci, kdy pružina umístěná za lýtky spojuje podrážku sedmimílových bot s jejich horní částí, která je upevněna pod kolenem účastníka atrakce. Pružina a kolenní vázání jsou propojeny speciálním kloubovým systémem.

Detail atrakce.

Lezecká stěna

Naši unikátní nafukovací lezeckou stěnu si prostě musíte zamilovat! Lezecká stěna patří do našeho bohatého portfolia nafukovacích atrakcí, které jsou mezi účastníky akcí nejrůznějšího druhu velmi oblíbené.

Čím se liší tato stěna od klasické? Díky tomu, že je nafukovací, nabízí v první řadě naprostou bezpečnost. Proto je vstup na ni dovolen už i dětem od pěti let. Zážitek z lezení na ni přitom zůstává úplně stejný. Rovněž poskytuje všem lezcům několik variant lezeckých cest s různým stupněm obtížnosti.

Detail atrakce.

lezecká stěna praha pronájem
laserová střelnice praha pronájem

Laserová střelnice

Užijte si nekompromisní zábavu s moderním trenažérem Laserová střelnice. Tato střelnice vyniká svým snadným využitím v interiéru a interaktivní videoprojekcí. Jak už i z názvu vyplývá – atrakce je zcela bezpečná, ze zbraní se nevypalují žádné střely, protože střelnice pracuje na principu laserového paprsku.

Detail atrakce.

Simulátor F1

Chcete si také vyzkoušet, jaký pocit má pilot formule 1? Nemusíte ani usednout do skutečné formule na okruh Grand Prix. Stačí zavítat na některou z akcí, kde bude k dispozici náš simulátor F1. Tento moderní simulátor má skvělé technické provedení, díky kterému se budete cítit opravdu jako v pravé formuli. “Svést” se může každé dítě od pěti let i dospělý.

Detail atrakce.

simulátor f1 pronájem praha