+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Tip na originální dárek pro muže i ženy: Vyhlídkové lety vrtulníkem

25. 1. 2018

Fascinují Vás vrtulníky, tyto nádherné stroje, které se dokáží tak ladně vznášet krajinou? 🙂 Zkuste vyhlídkové lety vrtulníkem!

S naší zábavní agenturou nemusíte o letu ve vrtulníku jen snít – naopak, můžete si splnit svůj sen klidně hned zítra. V naší bohaté nabídce leteckých atrakcí máme totiž vyhlídkový let vrtulníkem zařazen hned dvakrát v podobě dvou malých sportovních vrtulníků, které jsou moderní a naprosto bezpečné. Skvělé na letu ve vrtulníku je to, že není vůbec nijak věkově omezen – proto se ve vrtulníku může svést dítě či dospělý.

Obecně existují dvě nejčastější možnosti, při jaké příležitosti si naši klienti vrtulníky s pilotem pronajímají:

  • Jako netradiční dárek k narozeninám pro jednotlivce či skupinku lidí. Máte někoho v rodině, kdo je naprostý „fanatik“ do leteckého sportu (závody Red Bull Air Race apod.) a techniky? Pak je tento dárek skoro tím nejlepším, který mu můžete věnovat.
  • Na společenské akce jsou jsou letecké dny, městské oslavy nebo na firemní teambuildingové akce

Pokud máte jakékoliv specifické přání, například se chcete proletět nad Vaším domovem, městem či oblíbenými horami, s důvěrou se na nás obraťte a určitě něco vymyslíme.

Můžete si vybrat ze dvou variant této atrakce:

Vyhlídkové lety vrtulníkem Robinson R22 – vzlétněte v tomto malém divočákovi

Robinson r22

Tento americký vrtulník se pyšní titulem nejlepší malý vrtulník na světě. Vleze se do něj jen pilot a 1 další osoba. Tento vrtulník je tedy naprosto ideální pro obdarovaného jednotlivce tímto skvělým zážitkem, na který nikdy nezapomene. Tento „vrtulníček“ se však nezdá, rolex repliky hodinek dokáže vyvinout rychlost až 190 km/h.

Chci se dozvědět více o atrakci Vyhlídkový let vrtulníkem Robinson R22.

Vyhlídkové lety vrtulníkem Robinson R44 – moderní vrtulník pro 3 osoby a pilota

Robinson R44

Na firemní akce, či pokud chcete letět ve více lidech, doporučujeme větší variantu vrtulníku – Robinson R44. S tímto vrtulníkem se létá po celém světě a dokonce jej využívají i policisté. Nenechte si ujít příležitost proletět se vrtulníkem se svými nejbližšími také!

Chci se dozvědět více o atrakci Vyhlídkový let vrtulníkem Robinson R44.