+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Tip na originální dárek pro muže i ženy: Vyhlídkové lety vrtulníkem

25. 1. 2018

Fascinují Vás vrtulníky, tyto nádherné stroje, které se dokáží tak ladně vznášet krajinou? 🙂

S naší zábavní agenturou nemusíte o letu ve vrtulníku jen snít – naopak, můžete si splnit svůj sen klidně hned zítra. V naší bohaté nabídce leteckých atrakcí máme totiž vyhlídkový let vrtulníkem zařazen hned dvakrát v podobě dvou malých sportovních vrtulníků, které jsou moderní a naprosto bezpečné. Skvělé na letu ve vrtulníku je to, že není vůbec nijak věkově omezen – proto se ve vrtulníku může svést dítě či dospělý.

Obecně existují dvě nejčastější možnosti, při jaké příležitosti si naši klienti vrtulníky s pilotem pronajímají:

  • Jako netradiční dárek k narozeninám pro jednotlivce či skupinku lidí. Máte někoho v rodině, kdo je naprostý “fanatik” do leteckého sportu (závody Red Bull Air Race apod.) a techniky? Pak je tento dárek skoro tím nejlepším, který mu můžete věnovat.
  • Na společenské akce jsou jsou letecké dny, městské oslavy nebo na firemní teambuildingové akce

Pokud máte jakékoliv specifické přání, například se chcete proletět nad Vaším domovem, městem či oblíbenými horami, s důvěrou se na nás obraťte a určitě něco vymyslíme.

Můžete si vybrat ze dvou variant této atrakce:

Vrtulník Robinson R22 – vzlétněte v tomto malém divočákovi

Robinson r22

Tento americký vrtulník se pyšní titulem nejlepší malý vrtulník na světě. Vleze se do něj jen pilot a 1 další osoba. Tento vrtulník je tedy naprosto ideální pro obdarovaného jednotlivce tímto skvělým zážitkem, na který nikdy nezapomene. Tento “vrtulníček” se však nezdá, dokáže vyvinout rychlost až 190 km/h.

Chci se dozvědět více o atrakci Vyhlídkový let vrtulníkem Robinson R22.

Vrtulník Robinson R44 – moderní vrtulník pro 3 osoby a pilota

Robinson R44

Na firemní akce, či pokud chcete letět ve více lidech, doporučujeme větší variantu vrtulníku – Robinson R44. S tímto vrtulníkem se létá po celém světě a dokonce jej využívají i policisté. Nenechte si ujít příležitost proletět se vrtulníkem se svými nejbližšími také!

Chci se dozvědět více o atrakci Vyhlídkový let vrtulníkem Robinson R44.