+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Originální dárek k narozeninám? Pokud vyzkoušíte zábavné atrakce, už nebudete chtít jinak.

31. 7. 2018

Lámete si hlavu nad tím, čím potěšit svého tátu, mámu nebo sourozence na jejich narozeniny? Určitě se nenechte zlákat příliš jednoduchou možností koupit jen obyčejnou věc nebo dokonce darovat peníze. Opravdu se zamyslete nad tím, co by Vašemu blízkému člověku udělalo velkou radost. A věřte tomu, že nový telefon nebo hodinky to nebudou. Co takhle opravdový originální dárek k narozeninám

Zapomeňte na všechny obyčejné a tuctové dárky a popřemýšlejte raději nad pořízením pořádného zážitku pro chlapa nebo holku – adrenalinový nebo sportovní zážitek? To už je na Vás. Buďte originální a nebojte se změny!

originální dárek k narozeninám může být i jízda na seqway

Zážitek jako originální dárek k narozeninám

Pokud darujete Vašim blízkým zážitek, můžete si být jisti tím, že na něj nikdy nezapomenou. Takový originální dárek neskončí po pár dnech používání někde v šuplíku. Naopak, zážitek, který oslavenec prožije, si bude pamatovat navždy. Při vhodném výběru zážitku se můžete těšit na velkou radost každého oslavence :-). A co je na tom nejlepší, zážitek si můžete užít společně, klidně i celá rodina. A pocity, ale i fotky pro znovuoživení tohoto akčního a radostného dne, si budete velmi dlouho opečovávat.

Atrakci vybírejte zodpovědně

Možná se ptáte, jak vhodnou atrakci vybrat? Neváhejte nám kdykoliv zavolat a klidně se jen poradit – díky našim dlouholetým zkušenostem víme, jaké atrakce fungují pro tatínka slavící padesátku, pro dvacetiletého bráchu nebo osmnáctiletou slečnu.

Pro jednotlivce?

Pro skupinu? (manželský pár slavící výročí, zamilovaný pár apod.)

vyhlídkový let vrtulníkem Robinson r22

Co Vás od dokonalého dárku dělí?

  • neváhejte nám zavolat, zkonzultujeme vše potřebné (pro koho jsou atrakce vhodné – věkově, speciální potřeby apod.)
  • kdy jsou volné termíny a rezervace konkrétního data
  • lokalita a zbývající formality